JEZDECKÝ KLUB

MISTRÁL

MÝTO

 

 

 

AKTUALITY

NAŠE NABÍDKA

LIDÉ V NAŠÍ STÁJI

USTÁJENÍ

NÁŠ CHOV

NAŠE KONĚ

NAŠE OKOLÍ

FOTOGALERIE

VZKAZNÍK

UŽITEČNÉ ODKAZY

KONTAKT

 

 

 

USTÁJENÍ

Motto: " Domov není místo, kde bydlíš, ale místo, kde Ti rozumějí "

 

Nabízíme ustájení koním v rekonvalescenci, po úrazech nebo v zaslouženém odpočinku. Samozřejmě, že nabízíme i možnost ustájení koníkům, pro které nemají jejich majitelé místo nebo čas.

Spolehlivá a pravidelná péče je u nás samozřejmostí. V pastevním období jsou koně celé dny venku, kde mají k dispozici venkovní přístřešek a čerstvou vodu. V zimním období jsou koně ustájeni ve vnitřních boxech, které jsou pravidelně dvakrát denně místovány.

Vybavení naší stáje je skromné, ale staráme se, aby koně měli kvalitní péči a pohodlí, po celou dobu jejich pobytu u nás. Prozatím máme k dispozici tři klasické vnitřní boxy, s automatickou napaječkou a žlabem na jádro. Po dohodě je možné zajistit i vazné ustájení, popřípadě ustájení ponyho nebo menšího plemene koní.

V ustájení je zahrnuta pouze ošetřovatelská péče, kterou si zajišťujeme sami. Veterinární péči a kovářské služby si zajišťujeme vždy po dohodě s našimi stálými spolupracovníky ( veterinář, kovář ). Dohoda je možná i v případě zajištěného vlastního kováře nebo veterináře. Krmný den je složen ze dvou dávek ( ranní a odpolední ) - seno, jádro, vitamíny.

 

ceník ustájení u nás:

  Kč/den Kč/měsíc

letní pobyt na pastvě

50 1700

zimní pobyt na pastvě

80 2500

boxové ustájení

95 3000

pobyt hříbat

40 1400

pobyt březích klisen

80 2100
   
   
   

veterinární úkon

dle sazebníku veterináře

kovář

dle sazebníku kováře

přeprava koní

dle sazebníku přepravce

 

 

 

 Copyright © 2008 stáj Mistrál Mýto. Všechna práva vyhrazena.
Poslední aktualizace: 04. 03. 2012, 17:35